برای نخستین بار در سطح وزارت نیرو انجام شد؛ کسب گواهینامه معتبر SGS سوئیس توسط توزیع برق شیراز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: برای نخستین بار در سطح وزارت نیرو، توزیع برق شیراز موفق به کسب سه گواهینامه ایزو از شرکت SGS سوئیس شد.

برای نخستین بار در سطح وزارت نیرو انجام شد؛ کسب گواهینامه معتبر  SGS سوئیس توسط توزیع برق شیراز

به گزارش سومین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل از شیراز، محمدرضا سلاحی امروز با اعلام این خبر در جمع اصحاب رسانه گفت: پس از طی مراحل دشوار ممیزی شخص ثالث، شرکت توزیع نیروی برق شیراز موفق به اخذ سه گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد  ایزو 9001 ویرایش 2015، سیستم مدیریت محیط زیست بر اساس استاندارد ایزو14001 ویرایش 2015 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی بر اساس استاندارد ایزو 45001 ویرایش 2018 شده است.

سلاحی با این توضیح که شرکت ارائه دهنده این گواهینامه‌ها شرکت SGS سوئیس است، گفت: این نخستین بار است که یک شرکت زیرمجموعه وزارت نیرو، موفق به اخذ چنین گواهینامه‌های معتبری می‌شود.

او خاطرنشان کرد: این گواهینامه‌ها مربوط به همه فرآیندهای سازمانی شرکت توزیع نیروی برق شیراز اعم از فنی و مهندسی، بهره‌برداری، مالی ، مشترکین، منابع انسانی و … است.

سلاحی گفت: اخذ این گواهینامه‌ها پس از انجام 2 سری ممیزی، از مهرماه تا بهمن ماه امسال، میسر شده و ممیزی اول مربوط به مرحله شناخت و مطالعه مستندات  بود که 13 نفرروز به طول انجامید و ممیزی  مرحله دوم نیز مربوط به صدور گواهینامه بود که 24 نفر روز، بطول انجامید.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: طی این ممیزی‌ها که با حضور یک سرممیز و 5 ممیز خبره انجام شد، همه فعالیت‌های این شرکت درفرآیند های مدیریتی اصلی و پشتیبان مورد ممیزی قرار گرفت.

سلاحی خاطرنشان کرد: انجام این ممیزی‌ها و اخذ سه گواهینامه ایزو ذکر شده، نشان‌دهنده بلوغ سیستم‌های مدیریتی است.

مدیرعامل توزیع نیروی برق شیراز گفت: هدف از طی فرآیند اخذ این گواهینامه‌ها، بروز نگه داشتن ارائه خدمات شرکت، شناسایی و مدیریت ریسک فرآیندها در مسیر پویایی سیستم‌های مدیریتی و … بوده است.

 سلاحی تصریح کرد : شرکت بین المللی SGS با بیش از ۱۴۰ سال سابقه، اولین شرکت بازرسی در زمینه های گوناگون، تائید انطباق کالا، آزمون و صدور گواهی‌های بین المللی و به عنوان الگوی کیفیت و امانتداری با بیش از ۹۰۰۰۰ نفر نیروی انسانی در شبکه ای متشکل از ۲۰۰۰ دفتر و آزمایشگاه در سراسر جهان شناخته شده و فعالیت‌های عمده اس جی اس اعم از بازرسی، تائید انطباق، آزمون و صدور گواهی‌های بین المللی با بهبود مستمر و تلاش در قرار گرفتن در بهنرین جایگاه حرفه ای است.

پایان پیام/

این نوشته در استانها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید