بهره‌برداری از 1503 پروژه محرومیت‌زدایی در فارس/ مسئول سازمان بسیج سازندگی: بسیج حلقه وصل امت و امام است

1503 پروژه محرومیت‌زدایی عمرانی گروه‌های جهادی استان فارس با حضور سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور و سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از 1503 پروژه محرومیت‌زدایی در فارس/ مسئول سازمان بسیج سازندگی: بسیج حلقه وصل امت و امام است

به گزارش سومین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل از شیراز، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در مراسم افتتاح 1503 پروژه محرومیت‌زدایی در فارس اظهار داشت: بسیج به عنوان یک ابرنهاد تسهیل‌گر با شبکه مویرگی که دارد، سعی در میدان‌داری حلقه میانی میان امام و امت را دارد.

وی با اشاره به اولویت‌های اساسی مشخص شده توسط مردم و جهادگران، آب شرب، مسکن محرومین با کمک کمیته امداد و طرح از آبخیز تا جالیز و جاده میان مزارع و گلزار شهدا را اولویت‌های مهم سال پیش رو در برنامه‌های جهادی معرفی کرد.

سردار زهرایی با تاکید بر حرکت مسئله‌محوری در ادامه کار جهادی، تصریح کرد: واگذاری پروژه‌ها برای دولت مزیت زیادی دارد، اما بسیج، کار جهادی را توانمندسازی و شناسایی نیروهای جهادی برای حرکت‌های بزرگ‌تر است.

سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس هم در این مراسم، اظهار داشت: آنچه که امروز در این مراسم به بهره‌برداری می‌رسد، در عرصه‌های بهداشت و سلامت با ۳۱۶ پروژه، ۱۵۲ پروژه عرصه آبرسانی کشاوری و احیای چاه و قنات، ۲۶۵ مسکن محروم، ۱۷۳ پروژه اماکن مذهبی و حسینیه و تعمیرات امامزادگان، ۴۳ پروژه‌های فرهنگی و مذهبی، ۵ پروژه بهسازی معابر روستایی، مرمت گلزار شهدا در ۲۸ پروژه، اماکن آموزشی و مدرسه با ۳۳ پروژه جمعا به ارزش ۳۱۷ میلیارد تومان است.

 محسن علیزاده، نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی نیز در این برنامه اظهار داشت: در سپاه فجر و نواحی اقدامات خوب و‌موثری شکل گرفته و در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی هم‌مثل سایر موارد، قله‌ها را فتح خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی به معنای واقعی یعنی شروع و اتمام ناممکن‌ها در‌ کوتاه‌ترین زمان‌ ممکن، تصریح کرد: برای نیروهای جهادی، نه زمان مهم است و نه خورد و خوراک، بلکه فقط ارائه بهترین خدمات اولویت دارد.

علیزاده گفت: اعتبارات خوب بودجه ۱۴۰۲ برای مباحث جهادی در نظر گرفته شده است.

پایان پیام/ ف

این نوشته در استانها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید