تحویل ۱۰۰۰ سند نهضت ملی مسکن در ابرکوه

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد گفت: قریب به ۱۰۰۰ برگ سند کاداستری طرح نهضت ملی مسکن شهرستان ابرکوه در جلسه شورای مسکن این شهرستان تحویل راه و شهرسازی شد.

تحویل ۱۰۰۰ سند نهضت ملی مسکن در ابرکوه

به گزارش سومین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل از ابرکوه، مهدی اقبال در جلسه شورای مسکن این شهرستان، اظهار کرد: با هدف ارائه خدمات آسان و ارزان و در راستای امید آفرینی و خدمتگزاری به مردم، طرحهای متنوعی در سطح استان یزد در حال اجرا داریم.

وی افزود: در این زمینه، افزایش تعویض اسناد دفترچه‌ای و صدور اسناد کاداستری در بخش‌های مختلف همچون زراعی، شهری و روستایی و دستگاه‌های دولتی دنبال می‌شود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان یزد گفت: یکی از این طرح‌ها، طرح تعویض ۱۴ هزار سند مالکیت دفترچه‌ای به کاداستری تا ۲۲ بهمن است که با جدیت در اداره کل و واحدهای ثبتی در حال پیگیری است.

اقبال خاطرنشان کرد: در این راستا و در قالب فعالیت‌های جهادی و نذر خدمت همکاران پرتلاش استان ، طرح تعویض اسناد دفترچه ای همزمان با هفته بسیج این طرح در سراسر استان آغاز شده و تا دهه فجر به سرانجام خواهد رسید.

وی در پایان طرح دیگر را که با جدیت و دوشادوش دولت در حال انجام است، صدور اسناد طرح نهضت ملی مسکن اعلام کرد و گفت: در این خصوص قریب به ۱۰۰۰برگ سند کاداستری از سایت‌های ۳۳ و ۴۰ هکتاری شهرستان ابرکوه صادر و تحویل مسئولان راه و شهرسازی این شهرستان شد.

پایان پیام/د

این نوشته در استانها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید