خالد قدومی: توانایی مقاومت به حدی افزایش یافته که می‌توانیم نابودی رژیم صهیونیستی را سریع‌تر رقم بزنیم

نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس) در تهران با تاکید بر اینکه کل رژیم صهیونیستی پروژه آمریکایی _ غربی بود گفت: توانایی مقاومت امروز به حدی افزایش پیدا کرده که می توانیم نابودی رژیم صهونیستی را خیلی سریع‌تر رقم بزنیم.

خالد قدومی: توانایی مقاومت به حدی افزایش یافته که می‌توانیم نابودی رژیم صهیونیستی را سریع‌تر رقم بزنیم

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی سومین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل، ویژه برنامه روز جهانی قدس امروز ( ۲۶ فروردین ۱۴۰۲)  به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شد. خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس)  در تهران گفت: در آستانه روز جهانی قدس برخورد رژیم صهیونیستی را با مردم مظلوم فلسطین دیدیم، و موشک های زیادی سمت فلسطین شلیک کردند.   وی افزود: امروز همه زیر محور پرچم قدس جمع شدند.  تحول اول در جبهه مقاومت اعلام ممنوعیت ورود شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی بود، این یعنی موفقیت بیشتر مقاومت در مواجهه با صهیونیست ها بود. قدومی ادامه داد: معتقدیم رژیم صهیونیستی به بن بست سیاسی رسیده است چون رهبری واحد ندارد و در مقابل نیز جبهه مقاومت وضعیتش بسیار پیشرفت کرده است. وی افزود: کاهش حقوق طبقات گوناگون جامعه در رژیم صهیونیستی و خراب شدن اعتباری وضعیت اقتصادی این رژیم در دنیا به خوبی نشان دهنده ی بحرانی بودن در این رژیم است.

  قدومی تاکید کرد: افکار غربی نیز امروز علیه رژیم صهیونیستی شده و در سطح جهانی با شکست مواجه شده اند. البته باید تاکید کنیم کل رژیم صهیونیستی به خاطر پروژه غربی ها و آمریکایی ها تاسیس شد و به واسطه دخالت آمریکا و انگلیس شکل گرفت،  باید بیینم این پروژه شکست خورده است یا نه؟ نماینده حماس ادامه داد: در مقطع کنونی و  با توجه به تغییرات نظام نوینی جهانی، آمریکا و غربی ها رفتارهای خشن رژیم صهیونیستی را نیز دیگر نمی پذیرند. قدومی در پایان گفت: توانایی مقاومت امروز به حدی افزایش پیدا کرده که می توانیم نابودی رژیم صهونیستی را خیلی سریع تر رقم بزنیم. پایان پیام/

این نوشته در سیاسی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید