خبر خوب| ایران در مهیای یک مهمانی میلیونی!

چه خجسته روزی است، امروز که عید اهل بیت است. عیدی که پیامبر (ص) آن را از برترین عیدهای امتش دانسته است. ما هم در این روز پر برکت خبرهای خوبی برایتان آورده‌ایم تا کیف‌تان را بیشتر کوک کنیم و شما را آماده شرکت در مراسم امروز کنیم.

خبر خوب| ایران در مهیای یک مهمانی میلیونی!

گروه خبر خوب: چه خجسته روزی است، امروز که عید اهل بیت(ع) است. عیدی که پیامبر (ص) آن را از برترین عیدهای امتش دانسته است و آن روزی است که خداوند در آن روز دین را تکمیل و نعمت را بر امت تمام کرد و اسلام را به‌عنوان دین برای آنان پسندید. امام صادق (ع) هم این عید را عظیم‌ترین و باشرافت‌ترین عید مسلمانان دانسته که سزاوار است در هر ساعت آن شکر خدا به‌جای آورده شود و مردم روزه شکر بگیرند که روزه این روز معادل شصت سال عبادت است. اما در این روز پر برکت خبرهای خوبی برایتان آورده‌ایم تا کیف‌تان را بیشتر کوک کنیم و شما را آماده شرکت در مراسم با شکوه امروز کنیم.   

مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر امروز از ساعت ۱۸ عصر تا ۲۲  در میدان‌های امام حسین (ع)، فردوسی، انقلاب و آزادی برپا می‌شود. * جشن و سرور در ۱۰ هزار محله کشور   گفتیم امروز روز بزرگی است. برایش هم برنامه مفصلی چیده شده است. یک عید با عظمت و با شکوه. در قالب طرح مهرواره محله همدل، امسال همزمان با عید غدیر و برگزاری مهمانی‌های کیلومتری در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها، در ۱۰ هزار محله کشور هم به عشق امیرالمومنین علی (ع) به دست مردم و با محوریت مسجد مهمانی‌ برپا می‌شود. شما هم مهمانید هم میزبان. اگر در تهران هستید  یادتان نرود که در مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر که امروز از ساعت ۱۸ عصر تا ۲۲ شب برگزار می‌شود، شرکت کنید. در این جشن خیابانی ۴ استیج بزرگ در میدان‌های امام حسین (ع)، فردوسی و انقلاب و آزادی برپا می‌شود. اما بشنوید از آپشن‌های این برنامه؛ هر استیج برنامه خاص خود را دارد که اینجا می‌توانید ببینید. برنامه‌ها مثل جمع‌آوری اسباب‌بازی و اجرای سرود و بازنمایی غدیر است. راستی بچه‌هایتان را هم حتما بیاورید و به آن‌ها قول یک تفریح جانانه را بدهید چرا که یک شهربازی ۱۰ کیلومتری هم برای بچه‌ها برپا می‌شود و در ۱۰۰ نقطه از مسیر هم برنامه نورافشانی اجرا می‌شود. خوش بگذرد! 

امروز زندگی مشترک ۲۰۰ جوان در استان‌های فارس، بوشهر، کرمان، خوزستان و هرمزگان با نام امیرالمؤمنین آغاز می‌شود. *این است برکت غدیر! به شکرانه عید غدیر، امروز گروه فرهنگی- تبلیغی شیفتگان حضرت رضا علیه السلام با مرکزیت شهرستان داراب، قامت ۵۰۰ نفر از کودکان، نونهالان و نوجوانان یتیم مناطق محروم استانهای فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان و خوزستان آراسته به تن‌پوش علوی، در قالب اهدای لباس عید علوی می‌شود. این گروه فرهنگی همچنین آستین همت را بالا زده و امروز همزمان با روز عید غدیر ۲۵ هزار پرس غذای گرم در مناطق محروم استانهای فارس، بوشهر، خوزستان و کرمان توزیع می‌کند. علاوه بر این به همت این گروه فرهنگی و برکت عید غدیر خُم، زندگی مشترک ۲۰۰ جوان در استانهای فارس، بوشهر، کرمان، خوزستان و هرمزگان با نام امیرالمؤمنین آغاز می‌شود و قلب‌های آکنده از مهر و محبتشان، با عشق حضرت علی (ع) به یکدیگر گره می‌خورد. مراسمی که توسط روحانیون‌گروه فرهنگی تبلیغی شیفتگان حضرت رضا علیه السلام خطبه نکاح این تازه عروس و دامادها بصورت رایگان جاری می‌شود. خوش خبر باشید! کلان بیمارستان ۸۲۱ تختخوابی امروز در تهران افتتاح می‌شود.

این نوشته در زندگی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید