ذوالنوری: ملت ایران چشمی که دنبال کشور باشد را کور می‌کنند

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دشمن آرزوی تسلط بر مردم ایران را به گور خواهد برد»، گفت: امروز مردم ایران پای نظام و انقلاب ایساده اند و چشمی را که به دنبال کشور عزیزمان باشد کور خواهند کرد.

ذوالنوری: ملت ایران چشمی که دنبال کشور باشد را کور می‌کنند

به گزارش سومین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل از کرج، مجتبی ذوالنوری، نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ضمن گرامیداشت ایام و شادباش چهل و چهارمین جشن انقلاب اسلامی، به دسیسه چینی دشمن علیه ایران طی ادوار گذشته اشاره کرد و گفت: دشمن بداند آن زمان گذشت که چشم شما به ایران اسلامی ما باشد، آن چشم را مردم کور خواهند کرد.

آنچه گذشت دوران پهلوی

وی با بیان اینکه یادمان نرفته فقط در ارتش ما هزاران مستشار آمریکایی مقدرات ارتش را در دست داشتند، افزود: بیش از ۷ هزار پزشک خارجی در مراکز درمانی ما حضور داشتند و قانونی همچون کاپیتالاسیون در کشور ما ایجاد کردند که به تعبیر رهبر کبیر انقلاب (ره) ارزش یک سگ آمریکایی از پادشاه وقت بالاتر بود و هیچ کس اجازه برخورد با آن‌ها را نداشت.

این نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای مثال افرادی که در سال‌‌ها حضور داشتند به یاد دارند، یک راننده آمریکایی که مست بود ۸ دختر دانش آموز را با خودرو خود زیر گرفت و در نهایت پلیسی که با این راننده برخورد کرده بود زندانی و محاکمه شد! چرا که کسی اجازه برخورد با آنان را نداشت، ما در چنین ذلت و حقارتی بودیم که در خانه خود تحقیر می‌شدیم اما با طلوع رهبر کبیر انقلاب سرانجام پیروزی عاید ما شد.

جنگ نظامی

ذوالنوری در ادامه با بیان اینکه دشمن تمام این‌ سال‌ها را به تخریب، ترور افراد تأثیرگذار در کشور و همچنین تربیت نیروها و گروهک‌های همچون مجاهدین و منافقین پرداخته است، افزود: طی این مدت ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم انقلاب و اسلام شد، در‌کنار این‌ها جنگ تحمیلی را در مقایسی وسیع به در مدت زمان هشت سال علیه ما آغاز کردند، تمام نظام سلطه مقابل ما ایستاد. ما با یک کشور نجنگیدیم بلکه همه نظام سلطه مقابل این مردم با دستان خالی قرار گرفتند

جنگ اقتصادی

وی با بیان اینکه امروز هم تحریم ظالمانه دشمن است که در عرصه دیگری جنگ علیه مردم ایران قلمداد می‌شود، اظهار کرد: چه توضیحی بالاتر از این که مردم تحریم را با گوشت و پوست خود درک کرده اند، مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز کشور ناشی همین تحریم‌ها است.

جنگ نرم و عملیات گسترده روانی علیه مردم

ذوالنوری در ادامه تصریح کرد: پیش از ایجاد اینترنت، ۱۱۴ شبکه رادیویی با ۱۲ زبان زنده شب و روز علیه ما تبلیغ می‌کردند و عملیات روانی گسترده ای را تبلیغ کردند، در این میان شبکه‌های ماهوره ای تحت عناوین مختلف پای کار آمدند و جنگ نرم را علیه مردم ایران تحت عنوان نقشه روانی گسترده ای آغاز کردند.

خاورمیانه؛ کابوس یا رویا؟

وی در بخش دیگری بیان کرد: آمریکا با صرف هزینه ۷ تریلیون دلار در منطقه سعی داشت ایران را زمین گیر کند، این گفته ترامپ رییس جمهور وقت آمریکایی‌ها است؛ که البته به حول و قوه الهی و با تدابیر حاج قاسم سلیمانی که سلام خداوند بر او و دیگر شهدای مدافع حرم باشد، رویای خاورمیانه جدید را به کابوس سران سلطه تبدیل کردند.

این نماینده مجلس با تأکید بر این مهم که جمهوری اسلامی و ملت ما یک طرفه معادله قدرت هستند، اضافه کرد: اما دشمن سعی دارد که به جوانان القا کند مشکلات معیشتی و از این قبیل محصول جمهوری اسلامی است!

خطاب به کسانی که می‌گویند جمهوری اسلامی پیشرفت نداشته است باید سوال پرسید؛

 چگونه می‌گویید جمهوری اسلامی پیشرفتی نداشته است اما از طرف دیگری موشک‌های ایرانی را عامل موفقیت روسیه در مقابل اکراین می‌دانند که همه اروپا حامی اوست؟ چگونه مدعی می‌شوید موشک‌های ایرانی مه هیچ پیشرتی نداشته است باعث نجات یک ابرقدرت می‌شود؟ این تناقض در رفتار و گفتار غرب و دشمنان ایران اسلامی کاملا مشهود است و باید برای نسل جوان تبیین شود.

این نوشته در استانها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید