ساخت36 خانه برای محرومان توسط 50 گروه جهادی در یزد

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد گفت:‌ تعداد 50 گروه جهادی در طرح «از افطار تا سحر» جهت احداث 36 واحد مسکونی برای نیازمندان یزدی مشارکت دارند.

ساخت36 خانه برای محرومان توسط 50 گروه جهادی در یزد

سرهنگ علی‌اصغر سلمانی، مسئول بسیج سازندگی استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، از ساخت ۳۶ واحد مسکونی برای خانواده‌های نیازمند در یزد خبر داد و اظهار کرد: این پروژه از حدود دو ماه قبل با مجری‌گری سازمان بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد کلید خورد که مقرر شد طی آن ۳۶ واحد مسکونی برای نیازمندان در شهرک گلستان محمدآباد احداث شود.

وی افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح «از افطار تا سحر» به منظور مشارکت بیشتر گروه‌های جهادی و پیشبرد هر چه بهتر روند ساخت این واحدهای مسکونی، اجرا شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان گفت: تاکنون تعداد ۵۰ گروه جهادی از حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت نواحی منتظر قائم، شهید الله داد، اشکذر و ناحیه روح‌الله شهرستان زارچ به این طرح پیوسته و در این امر خداپسندانه مشارکت داشته‌اند.

سرهنگ سلمانی با بیان این‌که کمیته امداد امام خمینی کارفرمای پروژه ۳۶ واحدی محرومان در محمدآباد است، اذعان کرد: در ایام تعطیلات نوروز دانشجویان بسیجی به مدت سه روز پای کار آمده و در کنار طلاب، دانش آموزان، بازنشستگان و سایر افراد از صنوف مختلف در طرح از افطار تا سحر شرکت کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: واحدهای مسکونی نامبرده با مساحت ۹۵ مترمربع در حال ساخت است که تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

پایان پیام/ف

این نوشته در استانها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید