شان مردم از عمل ما بزرگتر است/ اجرای بیش از 179 پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی قزوین

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین از اجرای بیش از 179 پروژه توسط بسیج سازندگی استان در حوزه های آب شرب، آب کشاورزی، پل و راه خبر داد.

شان مردم از عمل ما بزرگتر است/ اجرای بیش از 179 پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی قزوین

سردار رستمعلی رفیعی آتانی در گفت و گو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به ۱۷ اردیبهشت سالروز تاسیس بسیج سازندگی و تبریک این مناسبت به بسیجیان حوزه سازندگی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشاتی بیان کرده اند: “ما هرجا انقلابی عمل کردیم، پیش رفتیم و هرجا از انقلابیگری و حرکت جهادی غفلت کردیم، عقب ماندیم و ناکام شدیم؛ این یک واقعیّتی است.” وی افزود: بسیج سازندگی بر اساس یک تجربه به قله نشسته اوایل انقلاب، پس از سالیان سال دوباره فعالیت خود را آغاز کرد و امروز تجربه گرانبهای جهاد سازندگی با ورود جوانان انقلابی و مومن و مقلدین امام راحل بیش از پیش منشا خدمات رسانی به مردم بوده است. فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین ادامه داد: پس از ترکیب وزارت جهاد، جهاد سازندگی از حوزه جهاد کشاورزی خارج شد و در چند سال اخیر با نگاه حکیمانه رهبری و ورود جوانان مومن، انقلابی و جهادگر با همان روحیه دهه 60، سازمان بسیج سازندگی به پویایی مضاعفی دست یافت. سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: ما به وجود گروه های بسیج که مایه آرامش ملت هستند مفتخریم. بنده شهادت می دهم که در دورترین نقاط روستایی استان قزوین و دورترین نقاط از آبگرم، آبیک، تاکستان، بویین زهرا، الوند و… هر نقطه ای که نگاه محبت آمیز مردم وجود داشت و ما را به خدمت فراخواند، با اشتیاق تمام وارد صحنه شدیم.

وی با اشاره به اجرای بیش از 179 پروژه توسط بسیج سازندگی و رو به اتمام بودن برخی از این پروژه ها، عمده پروژه ها را در حوزه های آب شرب، آب کشاورزی، پل و راه و سیاست گذاری و برنامه ریزی در این زمینه ها ذکر و خاطرنشان کرد: با موفقیت در این زمینه ها، نگاه مثبت قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام را دریافت کردیم و با کار تخصصی و میدانی و رسیدن به نقاط مشترک با دستگاه های اجرایی، پروژه ها آغاز و در حال اجراست. این مقام ارشد نظامی تصریح کرد: سالروز تشکیل بسیج سازندگی بهانه ای برای ارائه گزارش به مردم است که شان و بزرگی آنها از عمل ما بزرگتر است و تا جان در بدن داریم با قدرت و اراده و توان مضاعف، تمام ظرفیت ها را پای کار می آوریم تا نگاه حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب محقق شود که فرموده است: “بیش از 1000 نقطه کشور را نشانه گذاری و خدمت بی منت کنید تا بار دیگر کام مردم با خدمات نظام شیرین شود. فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب به بسیجیان مبنی بر اینکه به دل مردم بروید، دردهای آنها دردهای ما و رنج های آنها رنج های ماست، اذعان کرد: ما بسیجیان قزوین با تن و جسم به دل مردم زدیم و هرگز خسته نشدیم و هر روز به مردم خدمت تقدیم کردیم و نگاه محبت آمیز، دعای خیر، خواسته، عتاب و مطالبه برای اجرای سریع پروژه ها را دریافت کردیم. سردار رفیعی آتانی افزود: بسیج سازندگی در هیچ پروژه ای وارد نشد مگر اینکه از مردم مجوز ورود در آن پروژه را گرفته و با وجود آنها، به خودشان خدمت بی منت داشته باشد. با توجه به نگاه های محبت آمیز، مهربان، نافذ و دغدغه های مردم، مشتاق تر از گذشته گام های خود را بلندتر، استوارتر و دقیق تر برداشتیم تا زودتر از آنچه پیش بینی کرده ایم پروژه ها را به اتمام برسانیم. وی با اشاره به کمک و جمع آوری بیش از ۶۴٠ میلیارد تومان از محل مشارکت خیران، قرارگاه شهید سلیمانی و آورده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین برای اجرای رزمایش های کمک مومنانه از زمان شیوع کرونا در حوزه های مختلف تاکنون ادامه داد: با اتحاد و همدلی و یکسان سازی امورات، خدمات خود را هدفمندتر انجام و از موازی کاری ها جلوگیری می کنیم. این مقام ارشد نظامی از حمایت و پشتیبانی و تسهیلگری استاندار قزوین، معاون هماهنگی امور عمرانی، پیگیری نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه محرومیت زدایی، مدیران کل بهزیستی و کمیته امداد، ائمه جمعه به ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از سپاه و بسیج سازندگی برای اجرای پروژه ها قدردانی کرد و گفت:  مردم استان مطمئن باشند که نیروی عظیم گروه های جهادی در کنار آنهاست تا ولی نعمتان در آرامش و سلامت باشند. فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین به فرمایشی از رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود: آنچه انقلاب اسلامی به مردم ما داد، فرهنگ جهادی بود. فرهنگ جهادی در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها به‌کار می‌آید و در زمینه کارهای زیربنایىِ کشاورزی و دامداری و امثال اینها هم از اوّل انقلاب، روح و فرهنگ جهادی وارد میدان شد. انقلاب دستگاه هایی را به‌وجود آورد که در ذات شان حرکت و جوشش انقلابی و سریع و جهادی وجود داشت. پایان پیام/

این نوشته در استانها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید