صبحگاه مشترک نیروهای مسلح باشت به‌مناسبت هفته فراجا برگزار شد + تصویر

به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور جمعی از مسؤولان و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان باشت،، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح باشت برگزار شد.

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح باشت به‌مناسبت هفته فراجا برگزار شد + تصویر

به گزارش سومین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل از باشت، به‌ مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور  فرماندار  و جمعی از مسؤولان و فرماندهان نظامی و انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی  باشت برگزار شد. فرماندار باشت در این مراسم با بیان این‌که هر روز و هر هفته روز و هفته نیروی انتظامی بوده و همواره امنیت کشور را مدیون نیروی انتظامی هستیم، بیان کرد: جایگاه نیروی انتظامی در حراست از جان و مال و فرزندان ملت ستودنی بوده و مردم هرگز از نیروی انتظامی جدا نخواهند بود.

نیروی انتظامی ایران در دنیا همانند ندارد نادر گرامی با اشاره به تلاش‌های دشمنان در طول انقلاب برای به مخاطره انداختن امنیت کشور  و اقدامات ایثارگرانه نیروی انتظامی در مقابله با دشمنان، گفت: در مقام ارزش‌گذاری در سطح دنیا و در تعیین امنیت، هیچ نیرویی به پای نیروی انتظامی ایران نمی‌رسد.

وی با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای تضعیف و شکستن هیبت کشور در منطقه غرب آسیا، تصریح کرد: مردم ایران با حضور در صحنه و پشتیبانی از نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه پاسداران و مقام معظم رهبری، همواره باعث شکست نقشه‌های دشمنان می‌شوند. گفتنی است؛ در این مراسم از تلاشگران حوزه نظم و امنیت ،  با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

پایان پیام/

این نوشته در استانها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید