محاصره شهر «اریحا» در کرانه باختری برای نهمین روز متوالی

نظامیان رژیم صهیونیستی برای نهمین روز متوالی شهر اریحا و اردوگاه «عقبة جبر» در کرانه باختری را به محاصره خود درآورده‌اند.

محاصره شهر «اریحا» در کرانه باختری برای نهمین روز متوالی

به گزارش گروه بین‌الملل سومین همایش ملی علمی پژوهشی پدافند غیر عامل، منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان رژیم صهیونیستی موانع نظامی در ورودی‌های اصلی و فرعی شهر اریحا قرار داده و با اعمال محدودیت برای عبور و مرور خودروهای فلسطینی باعث ایجاد ترافیک سنگین در ورودی‌ها شهر شده‌اند.

«جهاد ابو العسل» استاندار اریحا نیز گفت که نظامیان صهیونیست در برابر تردد دانشجویان، بیماران و بازرگانان از طریق گذرگاه‌های نظامی محدودیت ایجاد کرده و به یورش به منازل شهروندان و بازداشت آن‌ها ادامه می‌دهند.

بنابر گزارش خبرگزاری فلسطینی «وفا»، «عبدالکریم سدر» شهردار اریحا نیز گفت که کابینه رژیم اشغالگر به محاصره شهر اریحا و تحمیل سیاست مجازات جمعی علیه ساکنان آن به خصوص شهروندان اردوگاه عقبة جبر ادامه می‌دهد و در این فصل زراعی خسارت‌های زیادی را به کشاورزان وارد کرده است.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز شنبه(دیروز) با یورش به اردوگاه عقبة جبر در جنوب اریحا ۱۳ شهروند فلسطینی را مجروح کردند که حال دو نفر از آن‌ها مخیم گزارش شده است.

پایان پیام/

این نوشته در بین الملل ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید